marka 1

Marka Corvet

Wywodzi się z miłości do detalu

Zakładając firmę Corvet od samego początku wychodziliśmy z założenia, że chcemy tworzyć coś wyjątkowego. Każdego roku uczestniczymy w targach branżowych i pokazach, by wiedzieć, co w danym sezonie jest na topie. Stale monitorujemy fabryki, w których tworzone są produkty Corvet i dokładamy starań, by na pierwszym miejscu zawsze stała jakość. To właśnie dlatego możesz nam zaufać.

marka bg2

Kodeks marki Corvet

Przepis na Twoje zadowolenie

ico 5

Doświadczenie B2B

Wieloletnie doświadczenie w branży tekstyliów sportowo-podróżnych, które zdobyliśmy współpracując z klientami wszelkich formatów daje nam możliwość zaproponowania optymalnych rozwiązań w zakresie produktów dedykowanych do katalogów lojalnościowych i akcji promocyjnych naszych kontrahentów.

ico 7

Pełna elastyczność

To Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego tworząc produkty marki Corvet dbamy, abyś zawsze mógł znaleźć dla siebie produkt oryginalny, funkcjonalny i spełniający najwyższe wymagania jakościowe. Chętnie podejmujemy nietuzinkowe wyzwania, wzbogacając z roku na rok regularną ofertę o nowe pomysły.

ico5

Ekspercka wiedza

Posiadamy szeroką wiedzę z zakresu brandingu, marketingu i promocji marki. Nasi projektanci i graficy przygotowują co roku nowe kolekcje, które w swoim design-ie podążają za światowymi trendami w modzie. Możecie liczyć na nasze fachowe doradztwo w zakresie poszczególnych rozwiązań.

ico 8

Solidna kompleksowość

Z przyjemnością podejmujemy realizację zleceń indywidualnych, od zaprojektowania wzoru, poprzez prototyp, do produkcji docelowej. Do każdego etapu przykładamy 100% energii i zaangażowania. Zapytaj o szczegóły.

marka bg3

Słowa bez pokrycia nic nie znaczą!

Liczby "mówią" same za siebie!

Moglibyśmy jeszcze wiele napisać o tym, jak pracujemy i dlaczego klienci są dla nas najważniejsi, ale uważamy, że to Ty musisz się o tym bezpośrednio przekonać. Wypróbuj nasze produkty i dowiedz się, dlaczego zaufali nam inni. Mamy nadzieję, że już wkrótce dołączysz do grona stałych i zadowolonych klientów.


Niech te liczby przemówią do Twojej wyobraźni!

ico 9

0
Pomysłów na minutę

ico 10

0
Szwów na minutę

ico 11

0
Produktów w asortymencie

ico 12

0
Zadowolonych klientów
corvet_logo_footer.png
pl en